مشاوره به تریدر های ناموفق

راز مهم و مخفی سود مستمر در بازار های مالی:

برای رسیدن به سودهی مستمر تو بازار مالی آسانسوری وجود نداره، باید از پله ها بالا بری...

 

فرض کنید رفتن به  ماه نمایانگر بدست آوردن سودی مستمر از بازار باشد. میتوانیم بگوییم رسیدن به ماه کاری ممکن است، ولی سفر بسیار سختی خواهد بود که اندک افرادی قادر به انجام آن میباشند، با وجود اینکه تمام مردم ماه را میبینند و گاهی آنقدر نزدیک میشود که فکر میکنید حتی میتوانید آنرا لمس کنید.


موفقیت در معامله گری هم به همین گونه هست. بازار در یک روز یک هفته حتی یک ماه بخصوص مقادیر زیادی پول را برای کسانی که توانایی ورود به آن را دارند فراهم میکند.


از انجایی که بازار در حال حرکت دائمی هست،پول دائما در جریان است. این موضوع احتمال موفقیت را شدیداً افزایش میدهد و موفقیت ((ظاهرا )) در دسترس همگان است.
اما موضوع مهم این هست که این پول فقط برای افرادی که روش گرفتن سود مستمر را آموخته اند در دسترس است و مابقی افراد فقط تصور میکنند که چنین است ...

 

درواقع “حدود ۹۵% از خطاهای معاملاتی هیچ ارتباطی به دانش ندارد؛ بلکه این اشتباهات ناشی از ترس ما در مورد از دست دادن پول، اشتباه‌های غیرسیستماتیک (اشتباهاتی که ماهیت هزینه نداشته و جبران نمی‌شوند مانند حجم زیاد) و موارد بی‌شمار دیگر است. بنابراین، حتی پیچیده‌ترین تحلیل‌های تکنیکال نیز یک معامله‌گر ناموفق و ناامید را به یک برنده ثابت و مطمئن تبدیل نخواهد کرد.”

  

بیشتر زیان های یک تریدر از ذهنیت اشتباهش نسبت به معامله گری و معیاراش از بازار منشا میگیره ،

پس برای قدم اول نیاز هست تا فرم ذهنیت معامله گری رو با دقت پاسخ بدید تا متوجه بشیم چقدر با واقعیت این شغل و بازار فاصله دارید.

 

قدم دوم تو این مسیر شناخت تریدر هست از نظر شخصیت و رفتار شناسی .


برای این مسئله نیاز به 2 تست مهم داریم تا بتونم نقاط ضعف و قوتت رو مشخص کنم تا بفهمیم دقیقا قراره چه برنامه ریزیی رو برات کنیم.

تست MBTI، یک پرسش‌نامه روان‌سنجی فردی است که برای شناسایی نوع شخصیت، نقاط قوت و اولویت‌های افراد طراحی شده است. این شناخت یکی از باارزش‌ترین خصیصه‌هایی است که افراد در هر سازمان یا مجموعه‌ای می‌توانند در اختیار داشته باشند. اهمیت شناخت صحیح از شخصیت، هم برای سازمان و هم برای افراد، از چنان اهمیتی برای موفقیت فردی و سازمانی برخورد است که به‌هیچ ‌عنوان نمی‌توان آن را دست‌کم گرفت.

 

تست دیسک DISC از محبوب‌ترین تست‌های رفتارشناسی است که کاربردهای زیادی در جنبه‌های مختلف زندگی مانند توسعه فردی، خانوادگی، شغلی و سازمانی دارد. مهم‌ترین مزیت تست دیسک سادگی آن است.

دقت کنید اولی تست شخصیت شناسی و دومی تست رفتار شناسی هست پس با حوصله و دقت هر دو رو انجام بدید.

 

 

<< تست ذهنیت معامله گری >>

  

تست شخصیت شناسی MBTI

 

تست رفتار شناسی DISC

 

لطفا پس از پرکردن فرم (ذهنیت معامله گری)  از طریق پیامک به شماره زیر به ما اطلاع دهید

 09202005165

لطفا از تماس جهت اطلاع رسانی خوداری نمایید

 

من امیر حسین نظری به عنوان یک مشاور روانشناسی و معامله گر بازار، می توانم به شما کمک کنم. در جلسات مشاوره من، با شناسایی خطاهای ذهنیتی شما و ارائه روش های موثر برای غلبه بر آن ها، به شما کمک خواهم کرد تا استراتژی های جدید و به روز را برای رسیدن به سود مستمر پیدا کنید و با اعتماد به نفس بالاتر، تصمیمات بهتر و سود بیشتر در بازار داشته باشید.

با هزینه هر جلسه 450 هزار تومان و زمان هر جلسه 45 دقیقه، این فرصت را از دست ندهید. تجربه کنید که چگونه مشاوره می‌تواند روند معامله گری شما را تغییر دهد.
پس اگر می خواهید به سود مستمر در بازار دست پیدا کنید، با من تماس بگیرید و این فرصت را از دست ندهید.
 

ممنون از شما دوست عزیز که به من اعتماد کردید.


به امید موفقیت تک تک تریدر های ایران زمین. 

 

 

 

 

=== لینک های مهم ===

 
معرفی بروکر آمارکتس و نحوه ثبت نام در آن
-----
آموزش نصب و استفاده از متاتریدر 4
-----
معرفی پراپ تریندیگ و تامین سرمایه جهت ترید
-----
معرفی سیستم معاملاتی توربو و چرای استفاده از آن!!
 

برنامه ریزی مالیات بر درآمد

    نمایش سرویس