سیستم معاملاتی توربو

بهترین سیستم معاملاتی در بازار مالی فارکس برای سود روزانه مستمر


در چند سال اخیر محبوبیت بازار مالی فارکس با رشدی تصاعدی مواجه بوده است. اما باید توجه داشت که معاملات در این بازار بسیار دشوار است و مهم ترین چیزی که در هنگام ورود به بازار فارکس باید مورد استفاده قرار دهید استراتژی مناسب برای انجام معامله در آن است.


معامله گران فارکس با هدف رسیدن به یک سود مستمر وارد این بازار می شوند. رسیدن به این سود مشروط به حرکت بر مبنای یک استراتژی، نقشه راه و ابزاری مناسب است که بتواند تمام جوانب کار را در نظر بگیرد و به عبارتی جامع باشد تا معامله گران را از استفاده ابزارهای معاملاتی دیگر بی نیاز کند.


هدف ما در این مقاله معرفی سبک معاملاتی مناسب برای معامله گران است. معامله گرانی که بازار فارکس را می شناسند، با تکنیک ها و ابزارهای تحلیلی آن آشنا هستند و ماه ها وسالهاست که در این بازار فعالیت می کنند. با این حال شاید گاها سودهایی به دست آورده اند ولی آنگونه که باید و شاید سرمایه آنها بازده مستمری نداشته و با وجود آزمودن بسیاری از روش ها و استراتژی ها همچنان خود را موفق نمی دانند و نتواسته اند به نتیجه مطلوبی دست پیدا کنند.


در ابتدا برای دستیابی به درک درستی از سیستم معاملاتی و اینکه چگونه می توان بهترین استراتژی را با کم‌ترین ریسک انتخاب کنید، به شرح مختصری از استراتژی معاملاتی خواهیم پرداخت.


استراتژی معاملاتی در بازار مالی فارکس چیست؟


هر معامله گری برای اینکه در بازار معاملاتی فارکس به سود دست یابد باید از مجموعه ای از قوانین توصیه شده پیروی کند تا از طریق آن بتواند تعیین کند که چه زمانی باید وارد معامله شده و چگونه آن را مدیریت کند و چه زمانی باید از آن خارج شود. یک استراتژی معاملاتی می تواند بسیار ساده و یا پیچید باشد. واقعیت امر این است که بستگی به رویکرد معامله گر دارد.
معامله گرانی که از تحلیل تکنیکال استفاده می کنند، آگاهی بسیار زیادی درباره قوانین ورود به معامله و زمان خروج از معامله دارند. چنین تحلیلی برای آن دسته از معامله گرانی که از تحلیل فاندامنتال استفاده می کنند کمی دشوار است. زیرا جوانب بیشتری را در نظر می گیرند. صرف نظر از تحلیل فاندامنتال و تکنیکال، هر معامله گر باید یک استراتژی مختص به خود داشته باشد. زیرا استفاده از آن می تواند شما را در دستیابی به سود با ثبات تضمین کند. همچنین به شما کمک می کند که عملکرد خود را به طور دقیق مورد ارزیابی قرار دهید.


چگونه بهترین استراتژی معاملاتی را در بازار فارکس انتخاب کنیم؟
یک خبر بد برای شما دارم، تنها تعداد بسیار کمی از معامله گران بلافاصله استراتژی مناسب خود را در فارکس پیدا می کنند. اکثریت زمان قابل توجهی را صرف آزمایش استراتژی های مختلف با حساب معاملاتی نسخه نمایشی یا همان بک تست می کنند. اگر زمانی یک معامله گر به آن نقطه از تجربه برسد که استراتژی خاص خود را پیدا کرده است و در برخی موارد نتایج امیدوار کننده ای به دست آورده باشد و به این درک برسد چنین روندی دست یابی به سود را تضمین می کند، با این حال بعید است که یک استراتژی برای دراز مدت کارآمد باشد. واقعیت این است که بازار مالی دائما در حال تحول است از این رو معامله گران نیز همگام با آن باید استراتژی های خود را متحول کنند.


زمانی که شما یک برنامه جامع برای انجام کارهای خود در بازار فارکس داشته باشید و قدرت تجزیه و تحلیل روندها را در بازار به دست آورید و از آینده دارایی خود اطلاعات کاملی داشته باشید، این امر باعث می شود که میزان ریسک شما در معاملات کاهش یابد. این زمانی تحقق می یابد که معاملات خود را بر اساس یک سیستم معاملاتی جامع پیش ببرید. استراتژی های متعددی در بازار فارکس وجود دارد که شاید معامله گران مبتدی به هنگام ورود به بازار با هدف انتخاب مورد مناسب خود شروع به آزمودن این استراتژی ها کنند. اما شما به عنوان معامله گر حرفه ای و با تجربه در این بازار قطعا به این نتیجه رسیده اید که استفاده از این استراتژی های شناخته شده نمی توانند شما در دستیابی به سود مستمر و بازده مطلوب یاری کنند. بنابراین نیاز دارید از یک استراتژی ثابت شده و تضمینی استفاده کنید که با قطعیت دریافت سود از این بازار را برای شما تضمین می کند.


مجموعه AFI، تیمی متشکل از سرمایه گذاران و معامله گران حرفه ای فارکس است که با آزمون و خطای بسیاری از استراتژی های مورد استفاده در این بازار، به یک استراتژی جامع و ابزاری بسیار کارآمد با تمرکز بر سبک اسکلپ رسیده اند که سعی دارند با معرفی آن به جامعه معامله گران حرفه ای مسیر رسیدن به یک سود مستمر را برای آنها هموار سازند.

سیستم معاملاتی توربو اسکلپر شاید یکی از بهترین راه ها برای رسیدن به سود مستمر...

رسیدن به سود مستمر در بازارهای مالی می تواند بسیار چالش برانگیز و شاید رویایی به نظر برسد بویژه زمانی که شما تمام تمرکز خود را روی تحلیل صرف قرار داده باشید و از موضوع مدیریت معاملات باز و پیدا کردن نقاط ورود جدید و همچنین اخبار تاثیر گذار بر این حوزه و ... غافل شوید. این امر می تواند شما را از دسترسی به سود مطلوب باز دارد. بنابراین نیاز است که از یک استراتژی جامع و هدفمند استفاده کنید که بتواند بدون نیاز به کانال های سیگنال شما را به هدف برساند.
از این رو ما قصد داریم یک سیستم معاملاتی جدیدی را به شما پیشنهاد دهیم. در وهله اول باید بگوییم که آن دسته از معامله گرانی که سود مستمر به دست می آورند چنین سیستمی کارایی خاصی برای آنها ندارد. در واقع ما یک سیستم معاملاتی که براساس آن بتوان روزانه سودی بین 1 الی 3 درصد بدست آورد را معرفی می کنیم.

 

نام این سیستم معاملاتی "توربو اسکلپر" است. با استفاده از این سیستم می توانید لایو بازار را به صورت زنده و شفاف تحلیل کنید و اطلاعات لازم درباره اینکه چه زمانی وارد بازار شوید و یا از آن خارج شوید را بدست آورید و یا اینکه اگر زمان انجام معامله است خرید یا فروش خود را انجام دهید. هدف از ارائه این سیستم، کسب سود مستمر روزانه 0.5 الی 3% است.


همچنین در این سیستم اندیکاتور توربو سیگنال وجود دارد که موقعیت مناسب برای ورود معامله گران را نشان می دهد که دارای حداقل ریسک است. از طریق این سیگنال همچنین می توانید به مناسب بودن ریوارد (نسبت حد ضرر به حد سود) نیز پی ببرید. در واقع باید گفت که اندیکاتور توربو سیگنال وظیفه فیلتر سیگنال های بازار و ارائه بهترین سیگنال برای ورود معامله گران به موقعیت ها را بر عهده دارد.

 


در حالت کلی باید گفت که ربات توربو اسکلپر، رفتاری مشابه یک معامله گر خبره دارد و بعد از اینکه جهت معامله مورد ارزیابی قرار گرفت و تصمیم مبنی بر ورود به بازار اتخاذ شد بقیه موارد مرتبط با معامله را به صورت منظم و بدون کوچکترین خطایی اجرا خواهد کرد و بهترین نتیجه را برای شما در برخواهد داشت.

 


اساس کار ربات توربو اسکلپر در تایم فریم 5 دقیقه است و دست یابی به سود در این بازه زمانی کوتاه بدون استفاده از ربات بسیار سخت و طاقت فرساست. با استفاده از این ربات می توانید در طول روز 2 الی سه بار به موقعیت معاملاتی مناسب با ریوارد 3 یا حتی بالاتر دسترسی داشته باشید.


از آنجایی که اساس کار این ربات در تایم فریم 5 دقیقه است پس طبیعی به نظر می رسد که وضعیت بازار پس از 2 الی 3 ساعت تغییر یابد از این رو همیشه هوشیار باشید و بر بازار نظارت کامل داشته باشید.

 

جمع بندی


بازار ارز که به نام بازار فارکس نیز شناخته می شود، امکان خرید و فروش ارز را در سرتاسر جهان تسهیل می کند. این بازار از نظر حجم معاملات به عنوان بزرگترین بازار مالی شناخته می شود.


برای موفقیت در بازار فارکس استراتژی های متعددی معرفی شده است که استفاده از هر کدام از آنها مزایا و معایبی دارد اما در حالت کلی باید گفت که فعالیت در این بازار ریسک بالایی به همراه دارد زیرا در انجام معاملات ابزاری به عنوان اهرم باعث می شود که افرادی با سرمایه کم وارد محیط معامله شوند که در نتیجه نوسان بازار، زیان قابل توجهی را متحمل می شوند. اما آیا راهی برای اینکه معامله گران بتوانند به سوددهی تضمین شده‌ای دست پیدا کنند، وجود دارد؟


سیستم معاملاتی "ربات توربو اسکلپر" بهترین گزینه برای آن دسته از افرادی است که قصد دارند به سوددهی مستمر دست یابند و میزان ریسک معاملاتی خود را به حداقل ممکن برسانند. در واقع این ربات همه فن حریف به صورت کاملا دقیق وضعیت بازار را با استفاده از ابزارهایی که در اختیار دارد مورد سنجش قرار می دهد و به تریدرها کمک می کند تا نقاط ورود و خروج به بازار را به درستی تشخیص دهند.


این ربات که برای تایم فریم های کوتاه مدت در حدود 5 دقیقه طراحی شده است به شما این امکان را می دهد که در طول روز دو الی سه بار موقعیت معاملاتی داشته باشید و سودی 1 الی 1.5 درصد در هر موقعیت بدست آورید.


ربات توربو اسکلپر که براساس پیشرفته ترین تحلیل های حوزه فارکس طراحی شده است می تواند آینده معاملاتی شما را به طور کلی دگرگون ساخته و شما را از نگرانی های موجود در ارتباط با ریسک بالای بازار رهایی بخشد. این سیستم معاملاتی پیشرفته در حال حاضر توانسته اعتماد بسیاری از معامله گران حرفه ای در بازار فارکس را به خود جلب کند.


اصلی ترین هدف طراحی این ربات کمک به معامله گرانی است که دغدغه آنها رسیدن به سودی مستمر در بازار فارکس است و نتوانسته اند با روش های معمول هدف خود را تحقق بخشند. استفاده از ربات توربو اسکلپر بسیاری از معامله گران را از نگرانی های معاملات بلند مدت و کوتاه مدت رهایی می بخشد و آنها را در مسیر رسیدن به یک سود مستمر قرار می دهد.

 

در صورتی که این مطلب نظر شمارا جلب کرد و تمایل دارید اطلاعات بیشتری نسبت به سیستم معاملاتی توربو اسکلپر دشاته باشید میتونید از راه های زیر با ما در ارتباط باشید، خوش حال میشیم بتونیم کمکتون کنیم تا در بزرگترین بازار مالی دنیا همیشه در سود باشید...

 

 

 اگر سرمایه کافی ندارید برای فعالیت در بازار کلیک کنید!!

برنامه ریزی مالیات بر درآمد

    نمایش سرویس